Ви є тут

Геологічні та геодезичні послуги

Все, що пов'язано з геологією і геодезією ділянки завжди має підпорядковує особливо ретельне виконання робіт. Так як, замовляючи геологічні та геодезичні послуги, Вашою кінцевою метою (а значить і нашої) є гарантування безпеки майбутньої побудови.

Компанія Geoscince в Україні виконає для Вас ряд геологічних і геодезичних послуг, гарантуючи достовірність отриманих результатів:

 1. Аналіз води. Ми визначимо гідрохімічний тип води, дослідимо її на факт наявності всіляких мікро і макроелементів, важких металів, аніонів та катіонів. Нашими фахівцями буде визначено придатність ресурсу у якості питного продукту. Сучасне обладнання, що використовується в спеціальних лабораторіях, дозволяє визначити санітарно-гігієнічні норми за умови використання очисного пристарою та багато іншого.Анализ грунтов
 2. Аналіз ґрунтів. Відноситься до геологічних досліджень ділянки і головним його завданням є визначення фізичних і механічних особливостей ґрунту. Отримані дані передаються проектувальникам для правильного розрахунку фундаменту.
 3. Анализ почвыАналіз грунту. Ще одна складова будівництва, яка допомагає економити гроші, нерви і час власника вже зведеного будинку, які знадобляться на можливу реконструкцію. Геологічні послуги, зокрема аналіз грунту, включають виконання аналізу санітарних норм грунтів, фізичних особливостей породи. З нашою допомогою вдасться встановити рухливість важких металів і т.д.
 4. Бурение скважин на водуБуріння свердловин на воду. Вартість таких видів геологічних робіт формується у залежності від характеристик грунтів на місцевості, а також глибини залягання джерела. Такі послуги включають оцінку території, буріння свердловини під обсадних труб, а також цементування гирла.
 5. Векторизація креслень. Дана послуга полягає в перекладі різних матеріалів, наданих на папері (генплани, проекти і т.д.), в електронний вигляд.
 6. Вынос внатуру осей зданияВинесення в натуру осей будівлі. Такі геодезичні послуги, що виконуються інженерами Geoscince, підпорядковують коригування розташування будівлі на місцевості у залежності від існуючих вимог. За допомогою спеціального обладнання ми виконаємо винос основних будівельних осей, що послужить базою для подальших робіт.
 7. Винесення меж ділянки в натуру. У комплекс таких геодезичних заходів входить обчислення поворотних точок території. Кадастровий номер на землю і сучасне обладнання допоможуть нам з точністю визначити місце розташування ділянки та за допомогою кілочків окреслити його межі.
 8. Винос репера. Висотна відмітка може здійснюватися на будь-якій ділянці споруди. Описувана геодезична послуга виконується з використанням високоточного обладнання та досвідчених інженерів, що і виступає гарантом якості.
 9. Изготовление шлифов и аншлифовВиготовлення шліфів і аншліфів. В основу таких виробів покладена гірська порода або мінерал, а основне призначення - наступні мікроскопічні дослідження. Процедура виготовлення складається з:
  • розпилювання вихідного матеріалу і шліфування;
  • наклеювання зразка;
  • відпилювання верхній поверхні;
  • шліфування;
   поклейки покривного скла.
 10. Нівелювання поверхонь. Дані геологічні послуги спрямовані на контроль кількості витрачених матеріалів, а також перевірку якості попередніх робіт. Виконавча зйомка з усією супутньою інформацією (ухили, переділи та інше) - результат таких робіт.
  Петрографічні і літологічні дослідження. Ми надамо найповнішу інформацію, що характеризує ту чи іншу гірську породу, взяту для дослідження, включаючи мінерали.Проектирование зданий и сооружений
 11. Проектування будівель і споруд. Такі роботи виконуються нами для будь-яких будівель, і включають в себе розробку проекту, технічної та іншої документації.
 12. Розвідувальне буріння. Головним завданням таких заходів є отримання зразка породи у певному місці і його аналіз. Тут важливі відразу кілька моментів: глибина буріння, твердість гірських порід, можливість під'їзду техніки.
  Разведочное бурение
 13. Стовпчастий фундамент для каркасного будинку. Тут мова йде про встановлення бетонних, цегляних або блочних стовпів під несучими стінами будівлі. Віддавши перевагу такому фундаменту, Ви виграєте за термінами монтажу і економите кошти.
 14. Топозйомка М 1: 500 - геодезична послуга, яка виконується на початковому етапі проектування. Результатом є карта у будь-якому зручному вигляді, яка відображає розташування комунікацій, мереж, будівель і споруд.

Геологічні та геодезичні послуги з компанією Geoscince дозволять грамотно спроектувати і без труда звести надійну конструкцію, без вкладень у її реконструкцію в майбутньому.