Ви є тут

Звичайно, причиною дрібних аварій або масштабних руйнувань будівлі можуть бути різні чинники. Але коли справа доходить до розгляду, у слідстві чого ж все таки ми маємо те, що маємо, головне питання: «Хто проводив дослідження геології на ділянці будівництва. І чи проводилися вони взагалі?».

Важливість вивчення геології на ділянці будівництва

Те, що комплекс даних заходів є обов'язковим етапом, що передує будівництву - аксіома. Отримавши всі необхідний цифри і факти про місцевість, Ви зможете:

  • переконатися у непідтопляємості майбутнього гаража, будинку або іншої споруди;
  • гарантувати безпеку і виключити можливі деформації;
  • істотно скоротити витрати на зведення фундаменту і т.д.

Забезпечення цих результатів стає можливим тільки у разі, якщо зроблений вибір компанії, що займається всіма дослідженнями, вірний!

Як відрізнити компанію, що спеціалізується на дослідженні геології на ділянці будівництва з досвідом роботи, від недостатньо некомпетентних виконавців?

  1. Додаткові плати, не прописані у договорі - перша ознака! Аргументами можуть бути «Діяльність проїзду», «Складність ділянки» або будь-які інші... вони повинні обумовлюватися у першу чергу!
  2. Буріння повинно повняться на обумовлену із замовником глибину. Практика показує, що далеко не всі майстри у даній області сумлінно підходять до цього питання.
  3. Використання електронних приладів і сучасного обладнання, а не паперових джерел і таблиць.

Здається все це цілком можливим для виконання і без професійного підходу? Дещо самостійно Ви і в правду зробити можете... Існує ряд критерій, що дозволяють без труда визначити тип ґрунту на Вашій ділянці. Однак для більш докладної інформації про геологію дослідження у лабораторіях і бурові роботи будуть потрібні в будь-якому випадку.

Типи грунтів і їх особливості

  • Глина. В'язкість, пластичність, липкість це про неї. Розтираючи даний матеріал, відсутнє тертя піщаних частинок.
  • Суглинок. Під впливом вологи проявляє слабкі показники пластичності і липкості; відчуваються піщані частинки.
  • Пісок. Складається із зерен, практично не помітних поглядом.
  • Гравій. Зерна мають розмір від 5 до 12 мм. Присутні дрібні заповнення між ними.
  • Галька. Частинки мають розмір близько 30 мм. Їм властива окатана форма.

З компанією «Geoscience» ми розповімо Вам більше про нюанси вивчення геології на ділянці будівництва. Телефонуйте: 066802-34-47 або 093736-82-91.