Ви є тут

Петрографічні і літологічні дослідження

Основною метою проведення петрографічних і літологічних досліджень є визначення характеристик гірських порід і мінералів з використанням спеціального обладнання. Петрографічні дослідження спрямовані на вивчення закономірностей, які властиві мінеральному складу і структурі обраної гірської породи. Петрографічні роботи пов'язані з визначенням географічного поширення матеріалу, а також його геологічними показниками.

Петрографические и литологические исследованияЩо стосується літологічних досліджень, то вони головним чином відповідають за визначення речового складу, вивчення структурних особливостей, походження осадової породи і її фізико-механічних властивостей. До того ж при виконанні літологічних досліджень спостерігаються їх зміни. З їх допомогою можна виявити умови, які сприяють утворенню геологічного осаду, а також це стосується процесів, пов'язаних з консолідацією і літіфікаціею.

Петрографические и литологические исследованияІснує безліч методів проведення як літологічних, так і петрографічних досліджень, одним з яких є електронна мікроскопія, яка дозволяє детально вивчити той чи інший матеріал.

З питань проведення одного з видів петрографічних і літологічних досліджень звертайтеся (066) 80-34-47 та (093) 736-82-91.