Ви є тут

Розвідувальне буріння

Розвідувальне буріння свердловин відрізняється від буріння на воду тим, що необхідно дістати на поверхню зразки гірської породи або корисної копалини для подальшого вивчення. При бурінні свердловин на воду такої можливості немає, так матеріал повністю руйнується буровим долотом і потоком води і транспортується на поверхню разом з промивною рідиною. У результаті на поверхні ми бачимо глинистий розчин з залишками вибуреної породи. При розвідувальному бурінні використовуються спеціальні інструменти, які дозволяють до сантиметрів витягти зі свердловини - керн. Завдяки цьому вдається повністю відновити розріз досліджуваної ділянки, зрозуміти на яких глибинах відбувається зміна складу або властивостей ґрунтів. Також стає можливим оконтурити рудні тіла, поклади і розрахувати кількість корисного компонента.

Ми пропонуємо різні варіанти розвідувального буріння свердловин, у залежності від передбачуваних глибин буріння, твердості гірських порід, можливості під'їзду техніки. Вартість бурових робіт починається від 100 грн. за 1 метр погонний.

Також пропонуємо всі супутні аналізи, які застосовуються при розвідці родовищ корисних копалин, що дозволяють отримати повне уявлення про породи і мінерали. Виконуємо мінералогічний, спектральний, петрографічний, хімічний аналізи.